Sklenářství ACERA SKLO působí na stavebním trhu v České republice od roku 1992. V roce 2001 byla původně podnikající fyzická osoba doplněna o společnost s ručením omezeným.

Díky dlouholetým zkušenostem vedení firmy a našich pečlivě vybraných sklenářů můžeme našim zákazníkům nabídnout velmi pestrou paletu sklenářských prací a služeb.

Sklenářské práce zajistí sklenářství ACERA SKLO s.r.o. včetně poradenství a dodávek souvisejících služeb tj. zámečnických prací, truhlářských prací a dodávek konstrukčních prvků z nerezu a oceli. Zaměřujeme se především na skleněné markýzy, skleněné dveře a příčky, samonosná celoskleněná zábradlí a na atypické realizace technicky náročných skleněných prvků, u kterých je kladen důraz na statiku a kvalitu provedení detailu. Naši sklenáři jsou tu pro Vás.

Mezi nejvýraznější realizace naší firmy patří především rekonstrukce obou vyhlídek Petřínské rozhledny v Praze, kompletní dodávka sklenářských prací v kongresovém centru Štiřín pod vedením arch. Vladimíra Kačera, realizace skleněných samonosných zábradlí Fary Smíchov /Cigler Marani Architects/ a skleněný taneční parket historické Měšťanské Besedy v Plzni.
Další ukázky našich realizací jsou zařazeny spolu s fotografiemi v záložce FOTOGALERIE.

Acera sklenářství zajišťuje komplexní dodávky plochého skla a skleněných prvků včetně konstrukcí ocelových, nerezových nebo dřevěných. Po dohodě je možné zajistit vyjádření statika. Acera sklenářství Praha se s oblibou pouští do zajímavých a netradičních projektů a designových specialit, ve kterých je možno projevit kreativitu a uplatnit dlouholeté zkušenosti sklenářských prací. Sklenářství Acera má dlouhodobé zkušenosti s realizací skleněných stěn, příček, markýz, dveří, schodů a pochozího skla s referenční realizací skleněného tanečního parketu. Sklenářství Praha také vyrábí a montuje skleněné dveře.

Naši sklenáři jsou také kreativní v návrzích na výrobu zakázkově lepeného skleněného nábytku, akvárií a terárií. Naše sklenářství Vám expresně zajistí přesklení rozbitých výloh a výkladů s dodávkou izolačních dvojskel a trojskel s aplikací bezpečnostního skla Connex apod. Sklenářství Praha zajistí přesklívání nadrozměrných skel výloh savkovým manipulačním rámem. Zabezpečíme Váš obchod bezpečnostním sklem Connex se zvýšenou odolností proti průrazu nebo neprůstřelným sklem. Sklenářství Praha - Acera sklenářství vybízí k rozmanitým výkonům s důrazem na kvalitu, rychlost a preciznost. Mezi nejvýraznější realizované projekty našeho sklenářství, patří rekonstrukce zasklení obou vyhlídek Petřínské rozhledny, spojené i se zasklením obchodu, hlavní pokladny a dodávkou skleněných lepených vitrin. Také jsme velmi úspěšní v instalaci skleněných dveří. Pro každou stavbu, interiér či exteriér vybereme takové skleněné dveře, které se budou spolupodílet na dotváření výsledného vizuálního vjemu z celé stavby. Skleněné dveře jsou velmi šikovné řešení například v menších prostorech, které se díky dveřím opticky zvětší. Skleněné dveře také přispívají k lepší průchodnosti světla a prostor za dveřmi je tak příjemně prosvětlen.